The Lovers Rum

Kód: RU0017
Neohodnoceno
1 190 Kč 1 190 Kč / 1 ks
Na dotaz
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chuťový profil

Lehké až středně plné chutě s výraznými tóny skořice a červeného pepře. Dále můžete cítit opálený dub, maracuju, ananas a citrusy.

Design láhve

Při vymýšlení konceptu se David Cordoba nechal inspirovat rodinnou tradicí vykládání tarotových karet. Etiketa i obal láhve vychází z karty Milenci. Svůdná žena je při pohledu skrz láhev nahá, vyvedená v černobílé barvě a obtočená siluetou hada.

Díky unikátnímu designu s tarotovou kartou je láhev snadno rozpoznatelná. Vrstvy symbolů v designu značky jsou stejně pestré jako charakteristika tohoto rumu. Příběh tarotového štítku je plný dobrodružství, fantazie a objevování skrytých významů. Každý nový produkt v sérii bude reprezentován svým vlastním tarotovým štítkem, který bude vyprávět jeho příběh.

David Cordoba

The Lovers Rum vytvořil David Cordoba, dlouholetý ambasador značky Bacardi. Jedná se o blend rumů ušitý na míru milovníkům koktejlu Daiquiri. Rum by se tak měl spíše jmenovat The Daiquiri Lovers Rum, jelikož právě pro tento koktejl byl stvořen. Vizuální koncept je založený na rodinné tradici – ženy v rodině Davida Cordoby se již po několik generací věnují vykládání karet. Každá etiketa proto představuje tarotovou kartu.

Příběh

David Cordoba byl dlouhá léta tváří značky Bacardi a působil na pozici globálního ambasadora. Později se rozhodl vydat vlastní cestou a vytvořit ten nejlepší rum do klasických koktejlů. Vznikl tak The Lovers Rum. Jak sám David Cordoba říká, tento blend rumů je výsledkem dobrodružné cesty, na jejímž konci je perfektní Daiquiri. The Lovers Rum se však hodí i do dalších klasických koktejlů. Spolu s Davidem Cordobou na finální podobě rumu spolupracoval také Arijito Bos. Jeho druhým produktem, který vytvořil, je rum La Forza.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rum
Hmotnost: 2 kg
Objem láhve: 0,7 l
Obsah alkoholu: 43 % obj.
Výrobce: The Lovers Rum
Země původu: Panama, Barbados, Dominikánská republika, Guatemala, Nicaragua

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: