Doprava a platba

Doprava

Zásilkovna na výdejní místo

Cena dopravy: 90 Kč, pro vás zdarma u objednávek nad 4000 Kč

Ideální volba pro zásilky do 5kg (maximálně zhruba 3 láhve ) s vyzvednutím jakmile máte čas. Nečekáte na kurýra. Jakmile je zásilka připravena k vyzvednutí, přijde vám SMS a email s kódem na vyzvednutí zásilky. Sledování zásilky online na stránkách zásilkovny.

Zásilkovna na adresu

Cena dopravy: 150 Kč, pro vás zdarma u objednávek nad 4000 Kč a do 10kg

Ideální volba pro zásilky do 10kg. Kurýr vám bude v den doručení volat přijde vám také email a SMS. Zásilku můžete sledovat online, odkaz a číslo zásilky vám odešle již společnost Zásilkovna.

Messenger

Cena dopravy: závisí na váze zboží (cca 250,- za karton), nevztahuje se akce DOPRAVA ZDARMA

Ideální volba pro zásilky od 10kg. Nejspolehlivější přeprava lahví s nulovou šancí na poškození. Jak u nás vaši objednávku vyzvednou, tak vám ji doručí. Z ruky do ruky. Bez třídících center a házení balíků na hromadu. Před doručením vás budou telefonicky kontaktovat.

Osobní odběr

Cena: samozřejmě zdarma

Prodejna byla trvale uzavřena, nezoufejte do měsíce pro vás otevřeme nové výdejní místo i s kavárnou. :) 

Platba

Převodem

Cena služby: zdarma

Platební údaje se zobrazí na konci objednávky a přijdou vám i e-mailem. Platbu zadáte ručně ve svém internetovém bankovnictví a nebo pohodlně pomocí QR kódu, který dostanete jak v potvrzovacím emailu, tak posledním kroku vašeho košíku. Splatnost objednávky je 7 dnů. Po překročení je objednávka stornována a rezervované zboží uvolněno k dalšímu prodeji.

Online platba kartou

Cena služby: zdarma

Cenu nákupu zaplatíte předem platební kartou. Pohodlný a bezpečný způsob platby platební kartou přes platební bránu se zabezpečením 3D Secure. Na konci objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde zadáte číslo, platnost a ověřovací kód vaší platební karty. Můžete využít i dosud nejbezpečnější a nejpohodlnější způsob v placení – Apple Pay a nebo Google Pay.