Tanqueray Blackcurrant Royale

Kód: GI0087
Neohodnoceno
–13 %
tanqueray blackcurrant optimized
750 Kč –13 % 650 Kč 650 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chuťový profil

Ginové rostliny s komplexní ovocnou a květinovou vůní. Šťavnatý zralý černý rybíz s jemnou sladkostí vanilky a květinovým závěrem. Tanqueray černý rybíz Royale si nejlépe vychutnáte ve sklenici copa s prvotřídní tonizující vodou, spoustou ledu a zdobený klínem citronu a spoustou tmavých bobulí, jako je černý rybíz a ostružiny.

Destilace

Tanqueray Blackcurrant Royale je přepychový a jedinečný destilovaný gin vyrobený z francouzských černých rybízů a vanilkových tónů, povznesený chutí inspirovanou černou orchidejí a vyvážený čtyřmi klasickými rostlinami London Dry.

Inspirace

Tanqueray Blackcurrant Royale je inspirován francouzským dědictvím a cestami Charlese Tanqueraye: směsice smělosti Charlese Tanqueraye a tajemství a dekadence Francie.

Od roku 1830 je Tanqueray charakteristickým znakem kvality až dodnes. Charles Tanqueray, který hledal pouze tu nejlepší kvalitu, ho vedl k vytvoření 300 receptů, než přistál na ideálním receptu pro Tanqueray London Dry Gin. Toto nekonečné hledání nejlepších ingrediencí pocházejících z po celém světě je zachycen v podstatě krásné destilované řady ginů Tanqueray.

Příběh

Výroba Tanqueray Ginu sahá až do roku 1830, kdy Charles Tanqueray založil The Bloonsbury Distillery v Londýně. Charles Tanqueray experimentoval s výrobou ginu, až vznikl výsledný gin, který si svou chuť zachoval dodnes. Postupně se firma začala díky oblíbenosti svých výrobků rozvíjet, vyráběla různé druhy ochucených ginů. Od roku 1948 se Tanqueray Gin stačí do typických láhví s rodinnou pečetí. Největší rozvoj společnosti přišel v padesátých a šedesátých letech, když se gin dostal na americký trh. Tanqueray gin například v malé restauraci Buena Vista v San Franciscu popíjel i Frank Sinatra spolu s dalšími kolegy z branže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochucený Gin
Hmotnost: 1.5 kg
Objem láhve: 0,7 l
Obsah alkoholu: 41,3 %
Výrobce: Bloomsbury Distillery
Země původu: Velká Británie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: