Santa Ana

Kód: GI0182
1 hodnocení
Značka: Santa Ana
930 Kč 930 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chuťový profil

Gin se destiluje ve francouzském regionu Charente a extrahují se čtyři původní filipínské rostliny: ylang ylang, alpinia, calamansi a dalandan.

Kombinaci jemných květinových vrchních tónů a svěží tropické citrusové chuti doplňuje sedm tradičních rostlinných složek, a sice jalovcové bobule, koriandr, citrony, hořké pomeranče, kořeny anděliky a kosatce a fenykl, a vytváří tak bohatý, exotický chuťový profil.

Na Filipínách, které jsou jednou z nejrozmanitějších oblastí světové biodiverzity, se vyskytuje řada ve světě zcela ojedinělých rostlin a živočichů. Například rostlina Ylang Ylang, charakteristická pro gin Santa Ana, se používá při výrobě luxusních parfémů, jako je například ikonický Chanel No. 5.

Příběh

Gin Santa Ana vzdává hold stejnojmennému legendárnímu filipínskému kabaretnímu klubu. Gin je inspirovaný nenapodobitelnými tančírnami Manily 20. let minulého století a jejím korunním klenotem, legendárním kabaretem Santa Ana. 

Kabaret Santa Ana, zasazený do nádhery filipínského hnutí art deco, byl hudebním prostorem tehdejších Manilanů a stejnojmenný gin evokuje půvab a dekadenci této nezapomenutelné éry.

Nádherně zpracovaný gin Santa Ana, prezentovaný v úžasné, na míru vyrobené lahvi inspirované stylem art deco, evokuje nostalgii zakouřených tropických místností milovníků šampaňského, swingu big bandu a lesku a dekadence dnů dávno minulých. Je milostným dopisem Manile dvacátých let minulého století a přináší optimismus a bohatství této ikonické éry do současnosti.

Santa Ana

Kabaret Santa Ana

Jelikož je značka inspirována živou, energickou hudební érou, Santa Ana Gin má hudbu jako součást své DNA a přináší multismyslový zážitek ze značky spolu s vůní, patrem a vizuálně pozoruhodnými prvky. Santa Ana Gin se přiklání k vysoce energetickému zvuku, který je úzce spjat s undergroundovou taneční hudební scénou. Moderní, přesto stále zachycující podstatu jazzového věku 20. až 40. let 20. století. Je to vkusné, eklektické a dobrodružné, ale přesto docela dostupné a příjemné pro uši, podobně jako Santa Ana Gin pro chuťové buňky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gin
Hmotnost: 1.2 kg
Objem láhve: 0,7 l
Obsah alkoholu: 42,3 %
Výrobce: Bleeding Heart Rum Company, 1651, Dian Street, Barangay San Isidro, Makati, Manila Philippines
Země původu: Francie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: