Rooster Rojo Blanco

Kód: TE0002
Neohodnoceno
640 Kč 640 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tequila Rooster Rojo vzniká na úpatí Tequila Hill v Mexiku, jež se nachází v samém srdci regionu spadajícího do světového dědictví UNESCO. Produkce probíhá od roku 2000 ve Fabrica de Tequilas Finos, nádherné koloniální stavbě z 20. let 20. století.

Rooster Rojo neboli červený kohout je pro Mexiko velmi výjimečným symbolem. Tento pták je v mexické kultuře přítomný stovky let jako součást národní identity a symbol slunce.

Pro výrobu Rooster Rojo se používá pouze 100% modrá agáve o stáří 6-7 let. Během výrobního procesu tequily se ke šťávě z agáve přidají speciální kvasnice, které jsou přísně střeženým tajemstvím mistra lihovarníka. Voda, která se k výrobě této tequily používá, je filtrovaná přes mexické stříbro, což tequile Rooster Rojo dodává komplexnost, hebkost a celkově jemnější chuť. Značka Rooster Rojo je první, která používá tuto metodu filtrace. Láhev je řemeslně vyráběná s embosovaným kohoutem.

Rooster Rojo je ručně vyráběná 100% tequila z modré agáve s košer certifikátem.

Tequila Rooster Rojo – odhal své pravé já, unikni všednosti, pociť nezávislost, buď smělý, kreativní, volný.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tequila
Hmotnost: 2 kg
Objem láhve: 0,7 l
Obsah alkoholu: 38 % obj.
Výrobce: Amber Beverages
Země původu: Mexiko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: