Ron Millonario 10 años Aniversario Reserva

Kód: RU0108
Neohodnoceno
1 090 Kč 1 090 Kč / 1 ks
Skladem u dodavatele
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rum k výročí

Millonario 10 Aniversario Reserva byl vytvořen u příležitosti výročí deseti let od založení rumu Millonario. Zakladatel značky Fabio Rossi rum navrhl jako svěží, aromatickou, lehkou a přístupnou verzi plného nasládlého profilu, který je spojen s rumy Millonario.

Zrání

Přibližně dvě třetiny blendu tvoří rumy, které zrály 6 let v prvně plněných sudech, vekterých byl předtím uložen bourbon z destilerie Heaven Hill v Kentucky. Vysoký podíl rumů ze sudů po bourbonu dodává lehký a svěží charakter, spolu s tóny vanilky, banánu a bílého ovoce. Zbývající třetina blendu zrála po dobu 10 let jako druhé plnění španělských sudů po Oloroso sherry, které pochází z těch nejlepších vinařství oblasti Jerez. Jde o sudy, které dodávají plnost, strukturu a komplexitu a ze své podstaty sušší a vinný charakter, s tóny hořké čokolády, sultánek, sušených švestek a meruněk. Spojením dvou druhů rumu odlišného stáří, zrání a chutí vznikl lehký rum, jehož chuťový profil je ale věrný rodině rumů Millonario. Zajímavostí je skleněná zátka, kterou vyrobila česká Preciosa.

Doporučení

Vložte do úst kousek křehkého „mrazem sušeného“ ananasu a pomalu zapíjejte douškem Millonario 10 Aniversario Reserva

Chuťový profil

Harmonická kombinace lehkých vanilkových až banánových tónů rumu s jemnou chutí sušených švestek, meruněk, rozinek a dotekem hořké čokolády se propojí s křehkostí ananasu a vytvoří naprosto dokonalou omamnou vůni a smyslnou chuť.

Doplňkové parametry

Kategorie: 10 let
Hmotnost: 1.5 kg
Objem láhve: 0,7 l
Obsah alkoholu: 40 % obj.
Výrobce: Rossi & Rossi a.s. di Mario Rossi & C. Viale IV Novembre 62-31100 Treviso Italy
Země původu: Peru

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: