Ron Abuelo XV Finish Collection

Kód: RU0430
Tip
Neohodnoceno
1 990 Kč
Skladem na prodejně
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ron Abuelo XV Finish Collection patří do limitované edice lihovaru Varela Hermanos. Dozrává ve třech variantách, Oloroso, Napoleon a Tawny. Jména byla vybrána, aby odrážela nejen charakter dozrávajích sudů, ale také místa, která inspirovala jejich tvorbu: Napoleon pro cognac a Francii, Oloroso pro sherry a Španělsko a Tawny pro portské a Portugalsko.

Degustační set obsahuje tři 15leté rumy o objemu 0,2 l:

  1. Ron Abuelo Oloroso XV – Cítíme typické tóny sherry (sušené a kandované ovoce) spolu s citrusovými plody. V ústech je cítit sherry s dortem s kandovaným citrusovým ovocem. Na závěr přicházejí pečené mandle a jemná vanilka.

  2. Ron Abuelo Napoleon XV – Po přivonění vás už v začátku ohromí aroma sušeného ovoce, zejména švestek a rozinek, za kterými následuje opálené dubové dřevo a kakao. Na patře vás čeká záplava ovocné chuti v doprovodu vyzrálých dřevitých not se sofistikovanou suchostí a dlouhým, perfektně vyváženým finišem.

  3. Ron Abuelo Tawny XV – Vůně kakaa a koláče po zralém tmavém ovoci, máslové sušence a jemném dřevě. Na patře cítíme sladké tmavé ovoce, transformující v hořkou čokoládu, dále maliny v chlebovém pudinku, které se postupně vytrácí do zemitého dřeva a dlouhého závěru s náznakem kakaa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rum
Hmotnost: 1.5 kg
Objem láhve: 3 x 0,2 l
Obsah alkoholu: 40 % obj.
Výrobce: Varela Hermanos S.A.
Země původu: Panama

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: