REVINE red

Kód: NE0044
Neohodnoceno
Značka: Revine
195 Kč 195 Kč / 1 ks
Skladem na prodejně
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nealkoholická jemně perlivá vína vyráběna ze svěžích mladých vín se zvýšeným obsahem CO2, podporujícího svěžest a stabilitu. Působí blahodárně na efektivnější trávení, kdy na rozdíl od alkoholických vín není organizmus nucen vynaložit energii na trávení alkoholu a veškerá energie je tak využita na trávení potravy. Příznivý vliv na lidský organizmus je zajištěn zvýšeným obsahem enzymů, organických kyselin a látek polyfenolového komplexu v nealkoholickém víně. Pro výrobu se používají odrůdy Pinot noir, Zweigeltrebe, Frankovka a nové odrůdy Ariana a Agni.

Doporučení

Při otevírání dodržujte úhel sklonu láhve 45 – 60°

Podáváme a uchováváme: 7 - 9°C

Složení

SLOŽENÍ: odalkoholizované víno (90%); hroznový mošt; oxid uhličitý; antioxidant:oxid siřičitý; konzervant:sorban draselný

Vyrobeno a plněno v VINSELEKT MICHLOVSKÝ a.s., Luční 858, 691 03 Rakvice

REVINE red

Příběh

Založení firmy Vinselekt Michlovský a.s. v roce 1993 předcházela více než třicetiletá cesta vinařského guru Doc. Ing. Miloše Michlovského, DrSc. profesionálním vinařským světem. Vinařství obhospodařuje cca 125 ha vlastních vinic ve velkopavlovické a mikulovské podoblasti. Již od počátku existence sbírá Vinselekt Michlovský přední ocenění v řadě kategorií vinařských soutěží doma i v zahraničí a na jaře 2010 získává historicky první ocenění Vinařství roku 2009. Dokonale polohované vinice, především pálavských vrchů, společně s vhodným vápencovým podložím, příznivými klimatickými podmínkami a odborným tradičním zpracováním, umožňují produkovat krásná vína mající jak vynikající svěžest s ovocnými a květinovými tóny, tak i vína plná, extraktivní a kořenitá s výrazným potenciálem k zrání na láhvi. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nealkoholická vína
Hmotnost: 1.5 kg
Barva vína: červené
Jakostní zatřídění: nealkoholické perlivé víno
Objem láhve: 0,75 l
Obsah alkoholu: do 0,5% obj.
Odrůda: Kupáž
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: