Ratafia Almond Spirit Jeřabinka Box

Kód: LI0051
Neohodnoceno
490 Kč 490 Kč / 1 ks
Skladem u dodavatele
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Po více než čtvrt století v oboru lihovarnictví se Jan a Růženka Kleinerovi rozhodli věnovat zcela jinému zpracování ovoce, než jeho dlouhodobou fermentací s následnou destilací.

Po dobu 10 let na zakázku subdodavatelsky dodávali do Hustopečí různé typy mandlových likérů. Během tohoto období v nich uzrával pocit, že by se měli pokusit vyvinout vlastní produkt, ale na kvalitativně vyšší úrovní – čistě přírodní mandlový likér bez syntetických složek.

Jelikož v té době žádný takový čistě přírodní produkt na našem trhu neexistoval, museli se manželé Kleinerovi vydat na cestu objevování, během níž je výrazně inspirovala středomořská ratafia s více než tisíciletou tradicí výroby. Velké divadlo matky přírody, které nás denně překvapuje svou pestrostí, kdy nám nabízí nekonečné možnosti využít její dary jednoduše a čistě bez syntetických nebo jiných konzervačních přísad.

Aronie s dotekem mandlí 18 %
Aronie patří mezi ovoce pocházející původně ze Severní Ameriky, kde se jí dařilo v zalesněných oblastech a bažinách. Od roku 1700 se začala pěstovat i v Evropě.

Je napěchována vitamíny a tříslovinami. Domorodé kmeny používaly arónii jako lék proti nachlazení. Zároveň se jedná o jeden z nejúčinnějších antioxidantů.

Likér je vyvážený, nikdy se nekalí a láká k ochutnání dalšího doušku. Dochuť sladkých mandlí je cítit lehce v závěru a je skutečným potěšením pro vaše patro.

V kombinaci s Fever-Tree Mediterranean tonikem si jednoduše připravíte osvěžující nízkoalkoholický drink. Nebo vyzkoušejte likér v kombinaci s vašimi oblíbenými sýry nebo ovocnými dezerty, jako například meruňkovým dortem, nebo crème brûlée.

Barva: tmavá, rubínová červeň.
Chuť: velmi připomíná suché portské víno.

Doplňkové parametry

Kategorie: Likér
Hmotnost: 1.2 kg
Objem láhve: 0,5 l
Obsah alkoholu: 18 %
Výrobce: Ratafia Almond Spirit
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: