Plantation Jamaica 2003 Vintage

Kód: RU0212
Neohodnoceno
Značka: Plantation
4 090 Kč 4 090 Kč / 1 ks
Na dotaz
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chuťový profil

V tomto rumu Vás překvapí, karamelizovaný banán s náznaky tapenády a pomerančové kůry s opečeným ananasem vedle kakaa s tóny čerstvého chleba.

Zrání

Tento živý rům z produkce Plantation je jamajský rum destilován v Clarendonu v pot-still Vendome ještě v roce 2003. Dalších 16 let strávil v bourbonovém sudu v tropickém klimatu, než byl odeslán do Francie pro další rok odpočinku v koňakových sudech. Nakonec byl plněn při 49,5% Vol. v nádherném barevném balení, plné všech tropických rostiln a ovoce, které milujeme v jamajských rumech.

Příběh

V roce 1989 objevil Alexander Gabriel Maison Ferrand, jednu z nejstarších značek lihovin v regionu Koňak. Reputace této firmy je nesporná, avšak prodeje zaostávají. Láska na první pohled Alexandre Gabriela lapí do svých sítí a energicky se pustí do detailů a umění výroby Koňaků.  Cestování následuje vášeň a tak si Alexandre vytvoří oddanou distribuční síť s podobně zanícenými partnery. Zakládá si na jeho hodnotách a vizi pro jeho firmu. I po dvaceti letech je většina jeho zakladatelského týmu stále pohromadě. V devadesátých letech se Alexandre i pročesává Karibikem s vizí najít nejlepší rum v celé oblasti. Takto vznikl Plantation, řemeslný sortiment rumů, z tropického podnebí, jež je základem jejich charakteru. O patnáct let věnovaných výrobě a zdokonalování rumu později získává Alexandre v roce 2012 ocenění Master Rum Blender of the Year na Golden Rum Barrel Awards a byl jmenován Lihovarníkem roku od Americké lihovarnické instituce. Dnes je Prezident a vlastník Maison Ferrand, Alexandre Gabriel oceňovaným ve své kategorii a napříč celým průmyslem. Nyní se soustředí na tři hlavní lihoviny, které reprezentují vášeň a vizi Maison Ferrand: Ferrand Cognac, Citadelle Gin a Plantation Rum : autentické lihoviny, které vyjadřují specifika individuálních oblastí z kterých pochází.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rum
Hmotnost: 1.5 kg
Objem láhve: 0,7 l
Obsah alkoholu: 49,5 %
Výrobce: Maison Ferrand (West Indies Distiller), Chateau de Bonbonnet, 24 Chemin des Prés, 16130 Ars, France
Země původu: Jamajka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: