Plantation Gran Añejo Guatemala & Belize

Kód: RU0201
Neohodnoceno
Značka: Plantation
710 Kč 710 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chuťový profil

Barva je tmavě zlatá. Aroma bohaté s tóny sherry a pečícího koření. Chuť je bohatá s rozvíjejícími se jemnými tóny portského a zakončena je vůněmi tabáku, lékořice a dubovými tóny.

Zrání

Jedná se o směs pečlivě vybraných 3letých rumů z Guatemaly a 4 – 6 letých rumů z Belize. Rumy v obou případech zrály v sudech po bourbonu, aby byly následně převezeny do Francie a ještě 1 rok zrály v sudech po koňaku Ferrand.

Příběh

V roce 1989 objevil Alexander Gabriel Maison Ferrand, jednu z nejstarších značek lihovin v regionu Koňak. Reputace této firmy je nesporná, avšak prodeje zaostávají. Láska na první pohled Alexandre Gabriela lapí do svých sítí a energicky se pustí do detailů a umění výroby Koňaků.  Cestování následuje vášeň a tak si Alexandre vytvoří oddanou distribuční síť s podobně zanícenými partnery. Zakládá si na jeho hodnotách a vizi pro jeho firmu. I po dvaceti letech je většina jeho zakladatelského týmu stále pohromadě. V devadesátých letech se Alexandre i pročesává Karibikem s vizí najít nejlepší rum v celé oblasti. Takto vznikl Plantation, řemeslný sortiment rumů, z tropického podnebí, jež je základem jejich charakteru. O patnáct let věnovaných výrobě a zdokonalování rumu později získává Alexandre v roce 2012 ocenění Master Rum Blender of the Year na Golden Rum Barrel Awards a byl jmenován Lihovarníkem roku od Americké lihovarnické instituce. Dnes je Prezident a vlastník Maison Ferrand, Alexandre Gabriel oceňovaným ve své kategorii a napříč celým průmyslem. Nyní se soustředí na tři hlavní lihoviny, které reprezentují vášeň a vizi Maison Ferrand: Ferrand Cognac, Citadelle Gin a Plantation Rum : autentické lihoviny, které vyjadřují specifika individuálních oblastí z kterých pochází.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rum
Hmotnost: 1.5 kg
Objem láhve: 0,7 l
Obsah alkoholu: 42 % obj.
Výrobce: Maison Ferrand
Země původu: Belize

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: