Nemiroff de Luxe Honey Pepper 1 l

Kód: VO0031
1 hodnocení
490 Kč 490 Kč / 1 ks
Skladem u dodavatele
Možnosti doručení

Ultrapremiová verze oblíbené ochucené vodky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Med a paprika - tato znamenitá a svou podstatou neslučitelná kombinace dává vodce nečekaně nezapomenutelnou chuť a dlouhé doznívání chuti. Dejte si doušek a pocítíte doznívající tóny lehké a jemné předehry s nádechem květového medu a stepních bylin, po níž následuje žhavá chuť červených chilli papriček. Sladký a teplý pocit rozlévající se vaším tělem vám přinese pocit tepla a potěší vaši duši.

Pro vytvoření této chuti všechny přísady procházejí důkladným výběrem. Při hodnocení červených chilli papriček věnujeme značnou pozornost barvě a velikosti papriček a pečlivě kontrolujeme, zda při procesu sušení byly dodrženy všechny požadavky. Při výběru medu (obvykle pohankový) věnujeme speciální pozornost jeho barvě. Neméně důležitá je i skutečnost, zda tento med má jemný tón hořkosti ve své chuti. Konec konců, jsou to tyto přísady, co do značné míry určuje kvalitu hořkých likérů Nemiroff Med a paprika, který se od jeho uvedení na trh v září 1998 rozrostl na skutečnou vizitku Ukrajiny.
Vodka Nemiroff Med a paprika přilákala zájem spotřebitelů ve 30 zemích světa s různými preferovanými chutěmi a oblibou (například Rusko a Mexiko, Francie a Japonsko, USA a Ázerbájdžán, Čína a Moldávie). Další jedinečnou vlastností vodky Nemiroff Med a paprika je skutečnost, že je možno ji konzumovat chlazenou v souladu s klasickými pravidly pro konzumaci vodky, ale rovněž jako základ originálních koktejlů. V obou případech vám toto koncentrované ztělesnění vášně a něžnosti přinese pocit štěstí ze setkání a hořkosti z rozloučení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodka
Hmotnost: 2 kg
Objem láhve: 1 l
Obsah alkoholu: 40 % obj.
Výrobce: Nemiroff Ukrainian Vodka Company
Země původu: Ukrajina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: