Monkey Kiosk

Kód: GI0142
Neohodnoceno
690 Kč 690 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
1.6.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Monkey 47 Schwarzwald Dry Gin

Kromě jalovce poznáte ve vůni hřebíček, borovici, jasmín a levanduli. Netradiční přísadou jsou brusinky, díky nimž v ginu naleznete kromě typické olejovité a kořeněné chuti také lehce natrpklý tón.

Monkey 47 Schwarzwald Dry Gin Barrel Cut 2020

Suchý a komplexní, ale také jemný na patře, mírné sladké ovocné tóny vedle tónů borůvek, bylin a koření.

Monkey 47 Schwarzwald Sloe Gin

Kromě jalovce ucítite i chutě kubéby, kasie, jasmínu, levandule, Angeliky či pomela. Pikantní gin vyrobený macerováním trnek s vůní švestek, jalovce a náznakem mandlí.

Příběh

Monkey 47 gin nese dědictví britské tradice, exotické Indie a panenské přírody německého Schwarzwaldu. Montgomery Collins vyrůstal jako syn britského diplomata ve východní Asii. Později nastoupil k britské vojenské administrativě v ruinách poválečného Berlína, aby později našel klid a domov v čisté krajině Schwarzwaldu. Stejně tak i jeho vyhlášený gin kombinoval tradiční britský nápoj, byliny a bobule ze schwarzwaldských lesů s vzácnými ingrediencemi z Asie. Když v 60. letech probíhala rekonstrukce Collinsova domu, našel se i recept s podrobným popisem všech rostlin. A tak se zrodil Monkey 47, který je tak trochu vzpomínkou i na Collinsovu oblíbenou opici Maxe z berlínské ZOO.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gin
Hmotnost: 0.5 kg
Objem láhve: 3 x 0,05 l
Obsah alkoholu: 47 % obj., 29 %
Výrobce: Black Forest Distillers, 72290, Lossburg, Germany
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: