Monkey 47 Schwarzwald Dry Gin Mini

Kód: GI0144
Neohodnoceno
190 Kč 190 Kč / 1 ks
Skladem u dodavatele
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aroma a chuť

Vůně ginu je velmi svěží, kořeněná s nádechem borovice a v chuti kromě jalovce můžeme poznat také levanduli, hřebíček, jasmín nebo brusinky.

Destilace

Dobrá třetina z celkem 47 pečlivě vybraných přísad Monkey 47 není pro giny zcela typická a dává téhle lahůdce jedinečný charakter. Jednou z jeho tajných zbraní jsou třeba famózní lokální brusinky. Když přidáte šetrnou destilaci a zrání v tradičních hliněných nádobách, musí vám být jasné, že tenhle gin je třída. Ať už ho smícháte s tonicem, přidáte do martini, nebo nalijete hezky čistě na led, nezklame.

Příběh

Monkey 47 gin nese dědictví britské tradice, exotické Indie a panenské přírody německého Schwarzwaldu. Montgomery Collins vyrůstal jako syn britského diplomata ve východní Asii. Později nastoupil k britské vojenské administrativě v ruinách poválečného Berlína, aby později našel klid a domov v čisté krajině Schwarzwaldu. Stejně tak i jeho vyhlášený gin kombinoval tradiční britský nápoj, byliny a bobule ze schwarzwaldských lesů s vzácnými ingrediencemi z Asie. Když v 60. letech probíhala rekonstrukce Collinsova domu, našel se i recept s podrobným popisem všech rostlin. A tak se zrodil Monkey 47, který je tak trochu vzpomínkou i na Collinsovu oblíbenou opici Maxe z berlínské ZOO.

Složení

obilný líh, jalovec, byliny

Doplňkové parametry

Kategorie: Gin
Hmotnost: 0.1 kg
Objem láhve: 0,05 l
Obsah alkoholu: 47 % obj.
Výrobce: Black Forest Distillers, 72290, Lossburg, Germany
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: