Jura Set - Journey

Kód: WH0233
Neohodnoceno
595 Kč 595 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set obsahuje 3 whisky Jura o objemu 0,05 l:

  • Jura Legacy Aged 10 Years  
    • Medově zlatá whisky jemných tónů sladu, cereáilí a dubu s mírným květinovým nádechem. Na patře je silná a plná, maximalizující sladové tóny, přidává se krémová sladkost karamelu s medem a jemný, dlouhý závěr s mírně pepřovými tóny.
  • Jura Journey  
    • V této světle zlaté single malt dozrávající výhradně v sudech po bourbonu naleznete na nose jemný rašelinový kouř a mléčnou vanilku. V chuti vás oslní uzená hruška, nektarinka a karamelové jablko.
  • Jura Seven Wood  
    • Výsledkem zrání v sedmi typech sudů je medově zlatá ostrovní whisky aroma muškátového oříšku a jahodové marmelády. Po napití se vám na patře rozlije nakouřená, zpočátku silná ovocná chuť broskví, přidává se lehká ostrost citrónové kůry s vanilkovým závěrem.

Příběh

Palírna byla založena v roce 1810 a znovuotevřena v roce 1963, aby vrátila život na ostrov a do komunity. A povedlo se to! Dnes má téměř každá rodina na ostrově v rodině člena, který pracuje v Jura Distillery nebo v turistice s ní spojené. 

Jura je vzdálený ostrov u západního pobřeží Skotska, 60 mil od pevniny. Starověká krajina divokých hor, poklidných jezer a rozbouřených moří. S jednou silnicí, jednou hospodou, jednou palírnou whisky a velmi odlišným mikroklimatem. A to není nejjednodušší místo na výrobu whisky, ale v Jura věří, že je to to nejlepší z nich.

Doplňkové parametry

Kategorie: Whisky & Bourbon
Hmotnost: 0.5 kg
Objem láhve: 3 x 0,05 l
Oblast: Islay
Obsah alkoholu: 40 % obj., 42 % obj.
Výrobce: The Isle of Jura Distillery Co.
Země původu: Skotsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: