Johnnie Walker Blue Label

Kód: WH0026
Neohodnoceno
4 390 Kč 4 390 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chuťový profil

Johnnie Walker Blue Label chutná jedinečně bohatě a nakouřeně, se sametově jemným příbojem výrazné chuti.
Johnnie Walker Blue Label vzniká z individuálně vybíraných sudů s nejvybranějšími a nejunikátnějšími whisky. Lepší zážitek smyslům nedopřejete. Nejprve jsou tu lískové oříšky, med a sherry s pomeranči, následně se uvolní skryté taje v podobě zázvoru, kumquatu, santalového dřeva a hořké čokolády. Poté se objeví medová sladkost v doprovodu tónů pepře a sušeného ovoce. Nakonec přichází neskutečně dlouho trvající, pomalu doznívající jemný závěr v podobě dokonale vyváženého jemného kouře.

Příběh

V roce 1867 vytvořil syn Johna Walkera Alexander znamenitý blend zvaný Old Highland Whisky. Bylo to veledílo profese s využitím těch nejlepších chutí ze všech čtyř stran Skotska k vytvoření vybraného a výjimečného skvostu. Johnnie Walker Blue Label je upomínkou na Walkerovu Old Highland Whisky a potvrzením vynikající kvality whisky, která zůstává věrná duchu Walkerova jména.

Johnnie Walker Blue Label získala mnohá velká ocenění včetně šesti cen Le Monde Selection Grand Gold a tří cen Double Gold v rámci soutěže San Francisco World Spirits.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skotská whisky
Hmotnost: 2 kg
Objem láhve: 0,7 l
Oblast: Scotch blended
Obsah alkoholu: 40 % obj.
Výrobce: Johnnie Walker Whisky
Země původu: Skotsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: