John Walker & Sons King George V

Kód: WH0253
Neohodnoceno
10 990 Kč 10 990 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
10.10.2022
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příběh

John Walker začínal v roce 1820 s jediným malým obchodem a hlavou plnou velkých ambicí. Již o století později král Jiří V. udělil firmě John Walker & Sons titul dvorní dodavatel.

Již v té době měla whisky Johnnie Walker velmi blízko k cíli stát se nejoblíbenější skotskou na světě. Významný krok pak učinila právě tím, že začala dodávat na královský dvůr.

John Walker & Sons King George V je upomínkou na udělení titulu dvorního dodavatele dne 1. ledna 1934.

Chuťový profil a výroba

Vyrábí se výhradně z těch nejvýtečnějších whisky z palíren provozovaných v době pětadvacetileté vlády krále Jiřího (1910 – 1936), z nichž některé, jako slavná Port Ellen, již neexistují. Tyto whisky se blendují v typickém stylu skotské Johnnie Walker té doby.

Vyzařuje bohatství a eleganci. John Walker & Sons King George V je smyslná, vrstevnatá a intenzivní
a je přímo kaleidoskopem chutí a vůní. Stopy pražených oříšků, hořké čokolády a impozantní sladká kouřovost se elegantně snoubí s náznaky medu, pomeranče a růžových plátků. Whisky nesmírně propracovaná a přepychová.

John Walker & Sons King George V

John Walker & Sons King George V vyzařuje bohatství a eleganci. Je smyslná, vrstevnatá a intenzivní a je přímo kaleidoskopem chutí a vůní. Stopy pražených oříšků, hořké čokolády a impozantní sladká kouřovost se elegantně snoubí s náznaky medu, pomeranče a růžových plátků. Whisky nesmírně propracovaná a přepychová.

Dodává se v elegantní lahvi z flintového skla odrážející známou šikmo umístěnou vinětu whisky Walker, včetně certifikátu pravosti opatřeného specifickým výrobním číslem.

John Walker & Sons King George V je tím nejlepším způsobem vychutnání mimořádného okamžiku úspěchu na Vaší cestě.

John Walker & Sons King George V
John Walker & Sons King George V

Vychutnejte si jí podle svého. My doporučujeme čistou. Nalijte do speciálně dodávané sklenky 45 ml. Připravte si sklenici vychlazené vody a mezi popíjením vždy osvěžte ústa vodou, a dodejte tak požitku volný průchod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skotská whisky
Hmotnost: 2 kg
Objem láhve: 0,7 l
Oblast: Scotch blended
Obsah alkoholu: 40 % obj.
Výrobce: Johnnie Walker Whisky
Země původu: Skotsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: