Jade Terminus Oxygénée

Kód: AB0014
Neohodnoceno
Značka: Combier/Jade
1 890 Kč 1 890 Kč / 1 ks
Objednáno
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výroba a destilace

Jade Terminus Oxygénée Absinthe Supérieure je řemeslně destilován ze stejných rostlinných látek jako originál, s přidáním zdravé dávky zvláště zajímavého druhu Pelyňku sklizeného z podhůří Alp, který přispívá k odvážné chuti tohoto ručně vyráběného absinthu. Vždy věrný originálu, Jade Terminus Oxygénée Absinthe Supérieure je také podroben zakázkovému procesu horkého okysličování, který přesně odráží původní techniku. A i když tento obrat z minulosti prosazuje duchu svůj vlastní charakter, teprve dlouhodobým zráním je připraven k plnění do lahví. Jade Terminus Oxygénée Absinthe Supérieure představuje nejmocnější vyjádření ducha v portfoliu Jade. 

Chuťový profil

Složení - Francouzská eau de vie destilovaná a naplněná celými rostlinnými látkami a odpočívající v průměru 3 roky před plněním do lahví. 

Vzhled – Různé odstíny olivově zelené s lehkým zlatavým nádechem. 

Chuť – Výrazné, krémové, strukturované patro pontarlierského absinthu, andaluského anýzového semene a fenyklu gardského s přírodním zbarvením zvláště vzácných rostlinných látek, které poskytuje dlouhý, poněkud mátový a aromatický závěr.

Doplňkové parametry

Kategorie: Absinth
Hmotnost: 1.5 kg
Barva: Verte
Objem láhve: 0,7 l
Obsah alkoholu: 68 %
Výrobce: Combier/Jade
Země původu: Francie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: