Havana Club Union Cohiba Atmosphere

Kód: RU0234
Neohodnoceno
Značka: Havana Club
8 995 Kč 8 995 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
10.10.2022
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Havana Club Union Cohiba Atmosphere

Chuťový profil

Tento typ rumu je hladký, bohatý a silně aromatický po dubu a kouři, zatímco ve vůni je bohatě aromatický, vyvažuje dub a kouř s jemnými tóny citrusů, kokosu, sušeného ovoce a kávy. Na patře je jemně dřevité, akcentované sladkou příchutí vanilky, čokolády a sušeného ovoce, s velmi aromatickým závěrem.

Čím je tento rum výjimečný?

Od počátku byla zamýšlena jako rum určený k propojení s kubánskými doutníky. Maestro ronero Asbel Morales na něm proto spolupracoval s proslulým kubánským znalcem doutníků Fernandem Fernándezem. Inspirací jim byl mimo jiné i proces stárnutí tabákových listů, jejich míchání a zrání.

Kubánci umí žít.

edním z důkazů je tradice sobremesa. Tak Kubánci říkají chvílím, kdy po jídle lidé zůstanou u stolu, otevřou láhev a pokračují v rozhovorech, diskuzích a sbližování. Klidně několik dalších hodin. To se však neobejde bez rumu a doutníků. 

Mistr výroby rumu Havana Club, Absel Morales, a známý znalec doutníků Fernando Fernandéz ale chtěli, aby byla tato kombinace ještě o něco lepší. Fernando proto vybral legendární doutník Cohiba Siglo VI a Absel Morales přímo k jeho chuti vytvořil naprosto ideální rum. 

Inspirací jim byl mimo jiné i proces stárnutí tabákových listů, jejich míchání a zrání. Havana Club Unión Cohiba si ale samozřejmě vychutnáte i u jiných doutníků než Cohiba Siglo VI. Dokonce i samotný. Bez přehánění je tohle sama o sobě výjimečná lahev, plná rozmanitých chutí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Destiláty
Hmotnost: 1.5 kg
Objem láhve: 0,7 l
Obsah alkoholu: 40 % obj.
Výrobce: Hergestellt von Havana Club International S.A, La Habana, Cuba
Země původu: Kuba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: