Gunroom 4 Ports Rum

Kód: RU0019
Neohodnoceno
680 Kč 680 Kč / 1 ks
Na dotaz
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdysi lodě vyplouvaly vstříc neznámým břehům a novým kontinentům. Na palubě žádné z nich přitom nesměla chybět zásoba sudů s alkoholem. Nejprve se takto na moře dostávala hlavně brandy, ale když se hlavním cílem plaveb stal Karibik a americký kontinent, rum se rychle dostal do popředí zájmu všech námořníků. Od té doby je úzce spojený s námořními tradicemi a zvyky.

Zrání

Gunroom 4 Ports Rum tvoří směs rumů hned ze čtyř různých přístavů. Zastoupeny jsou rumy z Trinidadu, Jamajky, Barbadosu a Guyany. Gunroom 4 Ports Rum v sobě kombinuje rumy zrající 3-5 let s nevyzrálým pot still rumem z Guyany.

Chuťový profil

Výsledná kombinace nabízí bohatou sladkou chuť, v níž rozpoznáte tóny karamelu, skořice, ananasu a nádech tabáku. Gunroom je typickým zástupcemrumů klasického anglického stylu, které vzdávají hold vazbě mezi britským námořnictvem a rumy. Tento bílý rum si nejlépe vychutnáte v koktejlech, ale také čistý na ledu.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rum
Hmotnost: 2 kg
Objem láhve: 0,7 l
Obsah alkoholu: 40 % obj.
Výrobce: Gunroom Spirits
Země původu: Barbados, Trinidad, Jamajka, Guyana

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: