Gunroom 2 Ports Rum

Kód: RU00018
Neohodnoceno
660 Kč 660 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdysi lodě vyplouvaly vstříc neznámým břehům a novým kontinentům. Na palubě žádné z nich přitom nesměla chybět zásoba sudů s alkoholem. Nejprve se takto na moře dostávala hlavně brandy, ale když se hlavním cílem plaveb stal Karibik a americký kontinent, rum se rychle dostal do popředí zájmu všech námořníků. Od té doby je úzce spojený s námořními tradicemi a zvyky.

Zrání

Gunroom 2 Ports Rum tvoří vyvážená směs mladých rumů ze dvou známých palíren (Angostura a Worthy Park) z ostrovních přístavů na Trinidadu a Jamajce. Zatímco Trinidad do směsi dodal rum o stáří 3-5 let filtrovaný přes dřevění uhlí, jamajskou část tvoří nevyzrálý 100% pot still rum.

Chuťový profil

Výsledná kombinace nabízí tropickou chuť, v níž rozpoznáte tóny banánů a manga. Gunroom je typickým zástupcem rumů klasického anglického stylu, které vzdávají hold vazbě mezi britským námořnictvem a rumy. Tento bílý rum si nejlépe vychutnáte v koktejlech, ale také čistý na ledu.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rum
Hmotnost: 2 kg
Objem láhve: 0,7 l
Obsah alkoholu: 40 % obj.
Výrobce: Gunroom Spirits
Země původu: Trinidad, Jamajka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: