Graham’s the Tawny

Kód: VI0056
Neohodnoceno
Značka: Graham's
570 Kč 570 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chuťový profil

Graham's Tawny má hlubokou jantarovou barvu s tmavočerveným nádechem a jemné aroma pražených mandlí, pomerančové kůry a koření. Má plnou a bohatou chuť s dlouhým finále.

Zrání

Speciální prémiová směs vybraných šarží portského, která zrála 7 až 9 let ve starých dubových sudech. Je to dobrý příklad umění vinaře, který dělá výsledný "blending" vybraných komponentů.

Doporučení

Podávejte ho mírně vychlazené abyste ocenili celou složitost a smyslné potěšení tohoto vína. Portské se nejlépe podává v klasických sklenicích na portské nebo sklenicích na bílé víno. Vyhněte se sklenicí na likéry, protože jsou příliš malé na to, abyste dokázali plně ocenit aroma tohoto vína.

Příběh

Příběh dvou rodin napříč třemi stoletími. Již téměř dvě stě let je W & J Graham’s nezávislou rodinnou firmou proslulou výrobou těch nejlepších portských vín.

Graham's byl vždy průkopníkem. Graham's byla jednou z prvních portských společností, která v roce 1890 investovala do svých vlastních vinic v portugalském údolí Douro, a nyní je na špici inovací ve vinařských technikách. Dnes pět bratranců Symingtonových sdílí odpovědnost za každý aspekt společnosti a osobně vyrábí vína Graham's. I oni byli zapojeni do Port a Douro po mnoho generací, jejichž předky sahají až do poloviny 17. století.

Doplňkové parametry

Kategorie: Portské víno
Hmotnost: 1.2 kg
Objem láhve: 0,75 l
Obsah alkoholu: 20 %
Výrobce: Graham's
Země původu: Portugalsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: