Graham’s 40 Year Old Tawny Port

Kód: VI0051
Neohodnoceno
Značka: Graham's
4 150 Kč 4 150 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chuťový profil

Zlatá jantarová barva s nádechem bledé zelené na okraji, což naznačuje vysokou kvalitu a třídu. Velmi složitá a silná vůně, která popírá jeho skutečný věk. V chuti najdete celou škálu příchutí, od jemného ovoce a rozinek po spálenou kávu a čokoládu.

Zrání

Toto víno složil Master Blender Charles Symington z vín, které ve sklepě odložil jeho pradědeček, dědeček, otec a strýc. Graham’s 40 Year Old Tawny je pro ty, kteří oceňují mimořádnou, komplexní a jemnou chuť času 40 let zrání v sudech.

Doporučení

Podávejte ho mírně vychlazené abyste ocenili celou složitost a smyslné potěšení tohoto vína. Portské se nejlépe podává v klasických sklenicích na portské nebo sklenicích na bílé víno. Vyhněte se sklenicí na likéry, protože jsou příliš malé na to, abyste dokázali plně ocenit aroma tohoto vína.

Příběh

Příběh dvou rodin napříč třemi stoletími. Již téměř dvě stě let je W & J Graham’s nezávislou rodinnou firmou proslulou výrobou těch nejlepších portských vín.

Graham's byl vždy průkopníkem. Graham's byla jednou z prvních portských společností, která v roce 1890 investovala do svých vlastních vinic v portugalském údolí Douro, a nyní je na špici inovací ve vinařských technikách. Dnes pět bratranců Symingtonových sdílí odpovědnost za každý aspekt společnosti a osobně vyrábí vína Graham's. I oni byli zapojeni do Port a Douro po mnoho generací, jejichž předky sahají až do poloviny 17. století.

Doplňkové parametry

Kategorie: 40 let
Hmotnost: 1.2 kg
Objem láhve: 0,75 l
Obsah alkoholu: 20 %
Výrobce: Graham's
Země původu: Portugalsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: