Graham’s 20 Year Old Tawny Port

Kód: VI0049
Neohodnoceno
Značka: Graham's
1 250 Kč 1 250 Kč / 1 ks
Skladem u dodavatele
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chuťový profil

Jantarová, zlatavá, žlutohnědá barva. Vynikající buket s typickým oříškovým charakterem, například jako mandle a chutné zralé ovoce s náznaky pomerančových slupek. Bohatá, sladká a jemná chuť, dokonale vyvážená s dlouhým a přetrvávajícím finišem.

Zrání

Graham’s 20 Year Old Tawny Port zraje v použitých dubových sudech v průměru dvacet let.

Doporučení

Toto 20-leté portské značky Graham's se mimořádně dobře hodí k vanilkové zmrzlině nebo k dezertu crème brûlée. Podávejte ho mírně vychlazené abyste ocenili celou složitost a smyslné potěšení tohoto vína. Portské se nejlépe podává v klasických sklenicích na portské nebo sklenicích na bílé víno. Vyhněte se sklenicí na likéry, protože jsou příliš malé na to, abyste dokázali plně ocenit aroma tohoto vína.

Příběh

Příběh dvou rodin napříč třemi stoletími. Již téměř dvě stě let je W & J Graham’s nezávislou rodinnou firmou proslulou výrobou těch nejlepších portských vín.

Graham's byl vždy průkopníkem. Graham's byla jednou z prvních portských společností, která v roce 1890 investovala do svých vlastních vinic v portugalském údolí Douro, a nyní je na špici inovací ve vinařských technikách. Dnes pět bratranců Symingtonových sdílí odpovědnost za každý aspekt společnosti a osobně vyrábí vína Graham's. I oni byli zapojeni do Port a Douro po mnoho generací, jejichž předky sahají až do poloviny 17. století.

Doplňkové parametry

Kategorie: 20 let
Hmotnost: 1.2 kg
Objem láhve: 0,75 l
Obsah alkoholu: 20 %
Výrobce: Graham's
Země původu: Portugalsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: