G.H. Mumm Cordon Rouge

Kód: SA0001
Tip
1 hodnocení
Značka: G. H. Mumm
1 190 Kč 1 190 Kč / 1 ks
Skladem u dodavatele
Možnosti doručení

Kategorie: Champagne
Hmotnost: 1.5 kg
Míra zbytkového cukru: 8 g/l
Objem láhve: 0,75 l
Obsah alkoholu: 12 %
Výrobce: G. H. Mumm
Země původu: Francie

Detailní informace

Detailní popis produktu

G.H. Mumm Cordon Rouge

Šampaňské G.H. Mumm Cordon Rouge je vlajkovou lodí značky G.H. Mumm. Jedná se o jiskrné šampaňské, které je vhodné jak pro oslavu úspěchu či vítězství, tak jako aperitiv. Mumm Cordon Rouge je vytvořen z pečlivě vybraných odrůd vinné révy rostoucích v oblasti Champagne, a to pouze povolenými výrobními postupy, což garantuje nepřekonatelný charakter a kvalitu šampaňského. Obsah alkoholu 12 %.

Složení: 30 % Chardonnay, 45 % Pinot Noir, 25 % Meunier
Dosage: 8 g/l

Příběh

G.H. Mumm představuje jednoho z nejúspěšnějších výrobců šampaňského na světě, jehož produkty vynikají prémiovou kvalitou a delikátně jemnou chutí. Historie značky G. H. Mumm je spojená s původně německou rodinou Mumm, jejíž rodokmen sahá až do 12. století a zahrnuje řád baronů a rytířů. Od roku 1761 podnikali s vínem v Kolíně nad Rýnem a v roce 1827 založili šampaňský dům G. H. Mumm ve francouzském Remeši. Od roku 1875 až dodnes využívá značka G. H. Mumm označení Cordon Rouge (červená stuha), díky němuž se stala jedním z dodavatelů na anglický královský dvůr. Vzhledem k německému původu měla značka během obou světových válek řadu problémů, avšak s příchodem nového ředitele René Lalou došlo k opětovnému rozmachu značky.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šampaňské
Hmotnost: 1.5 kg
Míra zbytkového cukru: 8 g/l
Objem láhve: 0,75 l
Obsah alkoholu: 12 %
Výrobce: G. H. Mumm
Země původu: Francie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: