Dochus Smokey Isle Whisky Alcohol Free

Kód: 5682
Novinka
Neohodnoceno
590 Kč 590 Kč / 1 ks
Skladem u dodavatele
Možnosti doručení

Dochus Smokey Isle bezalkoholická alternativa k whisky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dochus Smokey Isle Bezalkoholická alternativa k whisky. Dochus Smokey Isle je osvěžující nádech skotského vzduchu s bohatou, hřejivou chutí. Představující složitý profil chutí s fenolovými náznaky a kouřovou sladkostí, Smokey Isle zachycuje chuť tradiční tmavé skotské whisky s nulovým obsahem alkoholu.

O výrobci nealkoholických destilátů Spirits of Virtue a jejich filozofii:

Před pěti lety si naši zakladatelé, Roddy a Kerr Nicoll, všimli něčeho zajímavého. Viděli poptávku po něčem zdravějším, lehčím, udržitelnějším, ale přesto chutnějším než kdy předtím. S narůstajícím trendem lidí, kteří volí neodolatelné chutě, bylinné ingredience a autentické zážitky před krátkým potěšením alkoholu, vznikla Spirits of Virtue. A to z původně skromných začátků v srdci venkovského Skotska.

Náš jediný cíl byl jednoduchý – přinést na trh nealkoholických nápojů nekompromisní kvalitu prostřednictvím kompletní řady superprémiových, ručně vyráběných nápojů.

Od té doby se mnohé změnilo. S rostoucím zájmem o nápoje tohoto typu se náš podnik rozvíjel a posiloval. Nyní působíme na globální scéně s nabídkou sedmi značek po celém světě.

Od Glen Dochus přes Sobour, Usko až po 270° West. Všechny jsou nealkoholickými alternativami a všechny jsou vytvářeny s použitím velmi speciální čisté vody, ke které máme exkluzivní práva. Tato voda pochází přímo z prastarého pramene v srdci Royal Deeside, který vyvěrá vysoko v pohoří Cairngorm.

Pokud však existuje něco, co se nikdy nezměnilo, jsou to naše hodnoty a to, za co stojíme.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nealkoholické destiláty
Hmotnost: 1.5 kg
Objem láhve: 0,7 l
Obsah alkoholu: 0 % obj.
Výrobce: Spirits Of Virtue, Chastitiy Ltd.35 Cable Depot Road,Glasgow, UK
Země původu: Velká Británie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: