De Luze XO Tres Vieux

Kód: CO0012
Neohodnoceno
Značka: De Luze
1 990 Kč 1 990 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Destilát dozrával v sudech z francouzského dubu Limousine 10 let (pro kvalitu XO je norma min. 6 let). Má barvu tmavého jantaru, komplexní vůni s nádechem kávy, vanilky, dubu a citrusů. Bohatá a plná chuť s tóny vanilky, karamelu a kávy na podnebí i na jazyku doznívá velmi dlouho. V poměru ke kvalite mají koňaky De Luze velmi nízké ceny.

De Luze s jedinečnou historií s neobvyklým původem rodiny společnost vlastnící s kořeny v americkém státě New York. Příběh Alfreda de Luze je podobný příběhu Michel Boinaud, který se později stal vlastníkem značky. Alfred de Luze, který začínal s ničím, byl ryzí dobrodruh. V mládí žil v Paříži, v Le Havre a v New Yorku,
než se usadil nakonec v Bordeauxu a založil obchod s vínem na počátku 19. století. V roce 1822 založil vlastní společnost, nesoucí jeho jméno, Cognac De Luze. V tiskových archívech a osobních dopisech, které De Luze rodina přenesla na Boinauds, je popis nejčastěji aplikovaný na monsieur Alfred jako na neúnavného podnikatele. Po několika vzestupech a pádech tento odvážný podnikatel nakonec dosáhl svého cíle: v průběhu třetiny století založil známou nezávislou značku. To se stává i dnes, s Maison Boinaud, majitel a producent koňaků De Luze. De Luze je dnes úspěšný podnik s 410 hektary vinic v první pěstitelské oblasti Cognac. Jejich filozofií je vytvořit přírodní koňak s elegantní a lehkou chutí a barvou.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Koňak
Hmotnost: 1.5 kg
Objem láhve: 0,7 l
Obsah alkoholu: 40 % obj.
Výrobce: De Luze
Země původu: Francie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: