Cross Keys Gin

Kód: GI0004
Neohodnoceno
660 Kč 660 Kč / 1 ks
Na dotaz
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chuťový profil & Botanicals

Objevte chutě Pobaltí s ginem Cross Keys. Mezi jeho botanicals patří heřmánek, který obohacuje chuť ginu o povědomé hořké tóny, lipový květ, jenž chutná teple a sladce po medu, a rozmarýn, který dodává tomuto ginu rovnováhu. Chybět nesmí ani základní divoká chuť jalovce, který je odvěkým poznávacím znamením tradičních ginů. A mezi ně se Cross Keys hrdě řadí.

Individualita. Víra. Tradice. Ambice. Vzrušení.

To vše jsou charakteristiky ginu Cross Keys, který je pro všechny, kdo mají otevřenou mysl. Pro lidi bez předsudků, kteří dokáží vidět víc, než je zjevné. Pro ty, kdo jsou stále mladí, ale také dost zkušení, aby si dokázali uvědomit, že klíč k radosti a seberealizaci drží ve svých vlastních rukou. Pro ty, kdo jsou nadaní vnímavou myslí a silnou vůlí, ale dokážou být i jemní a citliví. Bohatý a komplexní vnitřní svět rozvíjí jejich víru v tradice a autentičnost, ovšem v moderní a otevřené podobě.

Příběh

Příběh ginu Cross Keys začíná ve středověké Rize, rušném a prosperujícím přístavním městě řízeném katolickými biskupy. Pod touto skořápkou je ale ukrytá druhá strana příběhu, utajená pod překříženými klíči v městském znaku. Nevyřčená pravda o pohanských kořenech, starodávných přírodních kultech a záhadných tradicích bylinného léčitelství, které Lotyšové nikdy zcela neopustili.

Po staletí se umění přípravy likérů zdokonalovalo, přičemž vycházelo z mistrovského díla alchymistů – Herbal Bitter Riga Black Balsam, který vznikl v roce 1752. Od té doby honba za dokonalou chutí inspirovanou přírodou nepolevila – a to ani tehdy, když se ji podařilo objevit.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gin
Hmotnost: 2 kg
Objem láhve: 0,7 l
Obsah alkoholu: 41 % obj.
Výrobce: Amber Beverages
Země původu: Lotyšsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: