Centinela Blanco

Kód: TE0009
Tip
1 hodnocení
Značka: Centinela
1 040 Kč 1 040 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chuťový profil

Aroma: Příjemné, vařená agáve s květinovými tóny a dotekem bílého pepře

Chuť: Pěkný a hustý vstup plný agáve s dobře vyváženou sladkostí a dostatečným množstvím koření, které jej završí. Skvěle mastné, silně kořenité, chutné tělo díky náznakům skořice a pepře přechází v středně dlouhý závěr s příjemnou dochutí agáve a pepře.

Doporučení

Je ideální pro přípravu vynikajících koktejlů a hodí se dobře k pokrmům, jako jsou mořské plody, drůbež a mexická jídla.

Příběh

Tequila Centinela byla založena v roce 1904 a byla první palírnou se sídlem v Arandas, Jalisco. Centinela znamená „ten, kterého je třeba sledovat a udržovat". Proces výroby se od založení nezměnil; spojujením tradice se špičkovou technologií je zajištěna konzistence produktů. Agáve dozrávají přibližně 8 let a jsou ručně sbírány na vrcholu zrání z vlastních polí agáve. Vedle toho nakupují také 20 % od místních výrobců, aby pomohli ekonomice regionu. Jimadori jsou najímáni jako pracovníci na plný úvazek a za svou práci jsou adekvátně ohodnoceni. Jejich profesionalita spočívá v krájení pencas extrémně blízko k pině, aby se během vaření zabránilo jakékoli hořké chuti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tequila
Hmotnost: 1.5 kg
Objem láhve: 0,7 l
Obsah alkoholu: 40 % obj.
Výrobce: Centinela
Země původu: Mexiko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: