Broker's Pink Gin

Kód: GI0103
Neohodnoceno
550 Kč 550 Kč / 1 ks
Na dotaz
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Broker’s Pink Gin je obohacen o delikátně čerstvé tóny jahod, ale zároveň si zachovává typickou chuť, pro kterou je značka Broker’s známá. Při vývoji této edice bylo cílem majitelů ctít pověst své značky jako výrobce prémiového ginu, který pro svou chuť posbíral řadu ocenění z prestižních soutěží. Nechtěli vytvořit ochucený destilát, ale gin věrný chuťovému profilu Broker’s, který by se vyznačoval čerstvými ovocnými tóny, a jehož chuť by odrážela i klasické byliny, které se při jeho výrobě používají.

Je to právě „ginový“ chuťový profil a nesnížený obsah alkoholu 40 %, který Broker’s Pink odlišují od ostatních ginů podobného typu. Broker’s Pink Gin je jemný, komplexní, osvěžující gin s patrnými tóny tradičních bylin, které se snoubí s krásně letními ovocnými tóny jahod.

Broker’s Gin se vyrábí z anglické pšenice na měděném kotlíkovém destilačním zařízení ve 200 let staré destilerii v srdci Anglie. Po trojité destilaci je do destilátu na 24 hodin uloženo 10 přírodních ingrediencí a následně je gin počtvrté destilován. Recept je stejně starý jako destilerie sama: používá se jalovec, andělika, koriandr, muškátový oříšek, skořice pravá, lékořice, kůra skořice cassia, citronová kůra, kořen kosatce a pomerančová kůra. Broker’s Pink Gin prochází stejným výrobním procesem, ale na závěr je ještě míchán s přírodní esencí jahod.

Složení: obilný líh, výtažky z bylin, koření a jahod

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochucený Gin
Hmotnost: 1.3 kg
Objem láhve: 0,7 l
Obsah alkoholu: 40 % obj.
Výrobce: Broker's Gin Limited, Dial House, Govett Avenue, Shepprton Surrey, TW17 8AG
Země původu: Velká Británie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: