Bond Street London Dry Gin

Kód: GI0195
Novinka
3 hodnocení
Značka: Bond Street
1 270 Kč 1 270 Kč / 1 ks
Skladem u dodavatele
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bond Street je známá nákupní ulice v části „City of Westminster“ v Londýně. Ulice je známá tím, že je domovem mnoha nejprestižnějších světových módních a luxusních značek.
Bond Street je pojmenována po Sirovi. Thomas Bond 1. Baronet ( 1620 -1685 ), který byl investorem do nemovitostí a blízkým přítelem krále Karla II.

Thomas Bond může být dnes nejlépe známý jako údajný předek fiktivního špióna Jamese Bonda 007, postava vytvořená autorem Ianem Flemingem a známá ve svých knihách a filmech. Motto rodiny Bondových „Orbis non Sufficit“, což znamená „Svět nestačí“, se výrazně objevuje ve filmu Jamese Bonda „V tajné službě jejího Veličenstva“ a později se stalo názvem pro bondovku „Svět nestačí“ z roku 1999. motto je také uvedeno v erbu rodiny Bondů.

Bond Street London Dry Gin je pravý "Super Premium" gin, destilovaný v Londýně Master Distillerem Charlesem Maxwellem, který pochází z rodiny předních ginových palíren. Jeho osmý pradědeček začínal jako lihovarnický učeň koncem 17. století.

Bond Street Gin, je destilován k dokonalosti v kotlíkových destilačních přístrojích vytvořených legendární společností "John Dore", která stále vyrábí. Dva 500litrové destilační přístroje vyrobí pouze 200 litrů v každé destilační dávce. Sedm rostlinných látek použitých v receptu na Bond Street Gin pochází a vybírá zejména společnost Joseph Flach & Co. Limited, která dováží vzácné rostlinné látky z celého světa a dodává je do Gin Distillers od počátků Britská říše.

Bond Street Gin je vyroben na počest Sira. Thomas Bond, který byl sám velkým znalcem a milovníkem luxusu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gin
Hmotnost: 1.5 kg
Objem láhve: 0,7 l
Obsah alkoholu: 43 % obj.
Výrobce: Bond Street
Země původu: Velká Británie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: