Bobby's Schiedam Dry Gin

Kód: GI0003
Neohodnoceno
890 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chuťový profil

Kořeněnou vůni doprovází aromatická exploze čerstvých citrusů, jež se spolu s bylinkami projeví i v chuti. Při prvním doušku je v ginu také cítit jemný nádech pepře.

Destilace

Vytvořit recepturu jemně destilovaného a vyváženého Bobby‘s Ginu trvalo téměř dva roky. Každý z osmi různých rostlinných výtažků se destiluje samostatně. Ve výsledném ginu nenajdete žádná aditiva, cukry, ani extrakty – pouze čistou chuť. Takový je Bobbyho nový pohled na nestárnoucí klasiku, jež v sobě spojuje to nejlepší z východu a západu.

Značka Bobby‘s představuje unikátní spojení, v němž se mísí indonéské koření s tradičním nizozemským destilátem. Východ zastupují tradiční indonéské rostliny a koření, které dávají Bobby‘s Ginu jeho unikátní chuťový profil. Při výrobě Bobby‘s se používají výhradně přírodní ingredience, díky kterým destilát získává svou charakteristickou vůni a kořeněnost. Západní složkou Bobby’s Schiedam Dry Ginu je jalovec, fenykl a šípek, které tvoří rovnováhu mezi východem a západem.

Historie

Destiláty Bobby‘s vznikají v lihovaru Herman Jansen v nizozemském Schiedamu. Potomci Jacoba Alfonse se spojili s těmi nejlepšími, aby dali vzniknout produktu té nejvyšší kvality. Herman Jansen je tradiční rodinná palírna jeneveru, která funguje od roku 1777. Jde tak o jeden z nejstarších lihovarů v Nizozemsku, ve kterém přes sedm generací zasvětilo své životy výrobě produktů založených na upřímnosti a kvalitě.

Příběh

Jacobus Alfons (mezi přáteli známý jako Bobby) se narodil v indonéském Maku, jež se nachází na ostrově Ambon, a později emigroval do Nizozemska. Bobby miloval tradiční nizozemský jenever, zároveň mu však chyběly chutě domova. Proto v jeneveru začal louhovat své oblíbené indonéské bylinky a koření. Nevědomky tak vytvořil svůj vlastní gin – a také položil základy budoucí značky Bobby‘s Gin. Dnes Bobby‘s představuje unikátní spojení východu a západu, v němž se mísí indonéské koření s tradičním nizozemským destilátem.

Bobby‘s Schiedam Dry Gin své jméno zdědil po Jacobu Alfonsovi, kterému přátelé a rodina neřekli jinak než Bob nebo Bobby. Právě jeho recept byl inspirací při vzniku značky Bobby‘s.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gin
Hmotnost: 2 kg
Objem láhve: 0,7 l
Obsah alkoholu: 42 % obj.
Výrobce: Bobby’s Dry Gin Company
Země původu: Holandsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: