Beefeater Burrough’s Reserve Oak Rested Gin Batch 2

Kód: GI0198
Tip
Neohodnoceno
1 990 Kč 1 990 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Burrough’s Reserve Gin je důkazem toho, že dělat věci jinak může vytvořit výjimečný výsledek. Nápoj pro ty, kteří hledají něco nového, něco vzácného a těžko dostupného.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Botanicals

Jalovec, citronová kůra, sevillská pomerančová kůra, mandle, kořen anděliky, semena anděliky, semena koriandru, kořen kosatce, kořen lékořice

Chuťový profil & Destilace & Zrání

Jemně destilovaný a po destilaci odpočinutý v sudech z červeného a bílého bordeauxského dubu se Burrough’s Reserve objevuje s měděným odstínem a komplexní hloubkou chuti.

Každá vytvořená dávka je jedinečná. Produkt našeho ručního přístupu k destilaci. Vytváříme pouze omezený počet lahví k vydání, takže pokud nějakou uvidíte, kupte si ji. nebudete zklamáni.

Odkud má jméno?

Své jméno získal po legendě spojené se strážci Toweru (dnešní pevnost, v níž jsou uloženy korunovační klenoty britské královské rodiny), kterým je přezdíváno „Beefeaters“. Jelikož tito strážci jsou velkou tradicí Londýna, stejně jako Beefeater gin, je jejich symbol znázorněn na každé lahvi Beefeater ginu. Beefeater gin je stále vyráběn podle původní receptury ze 70 let 19. století v Beefeater Distillery pod dohledem zkušeného Master Distillera, Desmonda Payna.

Příběh

Vítejte v jednom z nejlépe střežených londýnských tajemství – Beefeater Distillery v Kenningtonu – kde je gin stále ručně vyráběn podle receptury, která se prakticky nezměnila od roku 1800.

Beefeater Distillery sídlí v edvardovské budově s přístavbou z 50. let 20. století a nabízí originální viktoriánské nádoby a botanickou místnost, kde se uchovávají čerstvé suroviny. Návštěvnické centrum postavené na zakázku umožňuje znalcům prohlédnout si originální fotografie, prohlédnout si proces destilace a dozvědět se o historii ginu v Londýně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Destiláty
Hmotnost: 1.5 kg
Objem láhve: 0,7 l
Obsah alkoholu: 43 % obj.
Výrobce: Beefeater Gin Distillery London
Země původu: Velká Británie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: