Beefeater 24

Kód: GI0197
Tip
Neohodnoceno
690 Kč 690 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Botanicals

japonská sencha, čínský zelený čaj, grapefruitová kůra, jalovec, citronová kůra, sevillská pomerančová kůra, mandle, kořen anděliky, semena anděliky, semena koriandru, kořen kosatce, kořen lékořice

Chuťový profil

Beefeater 24 se může pochlubit jedinečnou směsí 12 přírodních rostlinných látek, která vytváří komplexní a harmonické aroma a zároveň přináší bohatou, hladkou rovnováhu jemných chutí na patře.

Zvýšené rostlinné látky a zvýšený proces destilace.

Odkud má jméno?

Své jméno získal po legendě spojené se strážci Toweru (dnešní pevnost, v níž jsou uloženy korunovační klenoty britské královské rodiny), kterým je přezdíváno „Beefeaters“. Jelikož tito strážci jsou velkou tradicí Londýna, stejně jako Beefeater gin, je jejich symbol znázorněn na každé lahvi Beefeater ginu. Beefeater gin je stále vyráběn podle původní receptury ze 70 let 19. století v Beefeater Distillery pod dohledem zkušeného Master Distillera, Desmonda Payna.

Příběh

Vítejte v jednom z nejlépe střežených londýnských tajemství – Beefeater Distillery v Kenningtonu – kde je gin stále ručně vyráběn podle receptury, která se prakticky nezměnila od roku 1800.

Beefeater Distillery sídlí v edvardovské budově s přístavbou z 50. let 20. století a nabízí originální viktoriánské nádoby a botanickou místnost, kde se uchovávají čerstvé suroviny. Návštěvnické centrum postavené na zakázku umožňuje znalcům prohlédnout si originální fotografie, prohlédnout si proces destilace a dozvědět se o historii ginu v Londýně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Destiláty
Hmotnost: 1.3 kg
Objem láhve: 0,7 l
Obsah alkoholu: 45 % obj.
Výrobce: Beefeater Gin Distillery London
Země původu: Velká Británie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: