Austrian Empire Navy Rum Solera 18

Kód: RU0081
Neohodnoceno
1 030 Kč 1 030 Kč / 1 ks
Skladem u dodavatele
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chuťový profil

Tento rum se vyznačuje tmavě karamelovou barvou s tmavě červenými odstíny. Vůně je perfektně vyvážená s tóny tropického ovoce a ledních plodů. Chuť je velmi jemná s tóny čokolády, bylin a sušeného ovoce.

Zrání

Austrian Empire Navy Rum Solera 18 zrál metodou solera - prakticky se jedná o vrstvení sudů na sebe, kdy nejspodnější řadu tvoří nejstarší rum a horní řadu rum nejmladší, sudy jsou přidávány postupně a nejčastěji s odstupem jednoho roku.Jedná se o směs 6 – 18 letých rumů, které jsou výjimečné již před samotným smícháním.

Příběh

V současné době se likéry a lihoviny Michler vyrábějí ve Velké Británii, ale s velkou úctou ke svým předkům. Dřívější tradice jsou pro společnost zavazující. Bývaly doby, kdy ve společné monarchii Rakouska-Uherska žili pokojně lidé tak odlišní jako Němci, Češi, Rakušané, Maďaři, Chorvati, Slovinci a další národy. V té době byla čest nad zákonem. Víra je, že největší výzvou je sledovat a udržovat dědictví otců a dědů a jejich úsilí.

Právě v roce 1863 se Albert Michler rozhodl založit továrnu na likéry v obci Buchsdorf ve Slezsku. Toto rozhodnutí bylo přijato proto, že na tomto novém území, Horním Slezsku v Rakousko-Uhersku, byla země plná vody a nabízela dostatek přírodních bylin a koření nezbytných pro výrobu likéru a lihovin.


Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Doplňkové parametry

Kategorie: 18 let
Hmotnost: 2 kg
Objem láhve: 0,7 l
Obsah alkoholu: 40 % obj.
Výrobce: Albert Michler Distillery Int. Ltd.
Země původu: Dominikánská republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: