Austrian Empire Navy Rum Reserva 1863 & Solera 18 2x 0,2 l

Kód: RU0380
Neohodnoceno
690 Kč 690 Kč / 1 ks
Skladem u dodavatele
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Reserva 1863

Chuťový profil

Je to velmi elegantní, barbadoský rum mahagonové barvy s intenzivní a komplexní vůní (med, karamel, kakao, ořechy). Na patře je lehce sladký s tóny vanilky a kakaa s nádechem sherry.

Zrání

Austrian Empire Navy Rum Reserva 1863 je malosériově vyráběný rum. Rum je unikátní směs 5 - 12 letých rumů a zraje v ručně vyráběných sudech z amerického a francouzského dubu.

Solera 18

Chuťový profil

Tento rum se vyznačuje tmavě karamelovou barvou s tmavě červenými odstíny. Vůně je perfektně vyvážená s tóny tropického ovoce a ledních plodů. Chuť je velmi jemná s tóny čokolády, bylin a sušeného ovoce.

Zrání

Austrian Empire Navy Rum Solera 18 zrál metodou solera - prakticky se jedná o vrstvení sudů na sebe, kdy nejspodnější řadu tvoří nejstarší rum a horní řadu rum nejmladší, sudy jsou přidávány postupně a nejčastěji s odstupem jednoho roku.Jedná se o směs 6 – 18 letých rumů, které jsou výjimečné již před samotným smícháním.

Příběh

V současné době se likéry a lihoviny Michler vyrábějí ve Velké Británii, ale s velkou úctou ke svým předkům. Dřívější tradice jsou pro společnost zavazující. Bývaly doby, kdy ve společné monarchii Rakouska-Uherska žili pokojně lidé tak odlišní jako Němci, Češi, Rakušané, Maďaři, Chorvati, Slovinci a další národy. V té době byla čest nad zákonem. Víra je, že největší výzvou je sledovat a udržovat dědictví otců a dědů a jejich úsilí.

Právě v roce 1863 se Albert Michler rozhodl založit továrnu na likéry v obci Buchsdorf ve Slezsku. Toto rozhodnutí bylo přijato proto, že na tomto novém území, Horním Slezsku v Rakousko-Uhersku, byla země plná vody a nabízela dostatek přírodních bylin a koření nezbytných pro výrobu likéru a lihovin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rum
Hmotnost: 1 kg
Objem láhve: 2 x 0,2 l
Obsah alkoholu: 40 % obj.
Výrobce: Albert Michler Distillery Int. Ltd.
Země původu: Dominikánská republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: