Albert Michler Gin Green

Kód: GI0099
Neohodnoceno
570 Kč 570 Kč / 1 ks
Na dotaz
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chuťový profil

Vůně je jemná po jalovci s podtónem horské borovice. Chuť je jemná s tóny květin, ovoce a koření.

Destilace

Albert Michler Gin Green se destiluje pomocí patnácti tajných bylin a koření, včetně vzácných surovin ze starého receptu, aby se vytvořil výrazný chuťový profil ginu. Patří mezi ně horská rostlina s příchutí podobnou černému rybízu a slezský pelyněk, čerstvá jablka, také pomerančová kůra, citrusové plody a různé druhy zeleniny, jako je okurka.

Příběh

V současné době se likéry a lihoviny Michler vyrábějí ve Velké Británii, ale s velkou úctou ke svým předkům. Dřívější tradice jsou pro společnost zavazující. Bývaly doby, kdy ve společné monarchii Rakouska-Uherska žili pokojně lidé tak odlišní jako Němci, Češi, Rakušané, Maďaři, Chorvati, Slovinci a další národy. V té době byla čest nad zákonem. Víra je, že největší výzvou je sledovat a udržovat dědictví otců a dědů a jejich úsilí.

Právě v roce 1863 se Albert Michler rozhodl založit továrnu na likéry v obci Buchsdorf ve Slezsku. Toto rozhodnutí bylo přijato proto, že na tomto novém území, Horním Slezsku v Rakousko-Uhersku, byla země plná vody a nabízela dostatek přírodních bylin a koření nezbytných pro výrobu likéru a lihovin.


Doplňkové parametry

Kategorie: Ochucený Gin
Hmotnost: 1.5 kg
Objem láhve: 0,7 l
Obsah alkoholu: 44 %
Výrobce: Albert Michler Distillery Int. Ltd.
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: