Albert Michler Gin Genuine

Kód: GI0100
Neohodnoceno
620 Kč 620 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
7.12.2022
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chuťový profil

Jemná vůně jalovce, černého rybízu, pelyněku, rozmarýnu, tymiánu a exotických citrusových plodů. Chuť je jemná s tóny květin, ovoce a koření.

Destilace

Albert Michler Gin Green se destiluje pomocí patnácti tajných bylin a koření, včetně vzácných surovin ze starého receptu, aby se vytvořil výrazný chuťový profil ginu. Patří mezi ně horská rostlina s příchutí podobnou černému rybízu a slezský pelyněk, čerstvá jablka, také pomerančová kůra, citrusové plody a různé druhy zeleniny, jako je okurka.

Příběh

V současné době se likéry a lihoviny Michler vyrábějí ve Velké Británii, ale s velkou úctou ke svým předkům. Dřívější tradice jsou pro společnost zavazující. Bývaly doby, kdy ve společné monarchii Rakouska-Uherska žili pokojně lidé tak odlišní jako Němci, Češi, Rakušané, Maďaři, Chorvati, Slovinci a další národy. V té době byla čest nad zákonem. Víra je, že největší výzvou je sledovat a udržovat dědictví otců a dědů a jejich úsilí.

Právě v roce 1863 se Albert Michler rozhodl založit továrnu na likéry v obci Buchsdorf ve Slezsku. Toto rozhodnutí bylo přijato proto, že na tomto novém území, Horním Slezsku v Rakousko-Uhersku, byla země plná vody a nabízela dostatek přírodních bylin a koření nezbytných pro výrobu likéru a lihovin.


Negroni

Ingredience: 

  • 30 ml Campari
  • 30 ml Cinzano Rosso
  • 30 ml ginu 

Postup přípravy: 

  1. Sklenici naplníme několika většími kostkami ledu.
  2. Nadávkujeme do ní všechny ingredience.
  3. Lehce promícháme míchací lžící.
  4. Vymačkáme do drinku trochu pomerančové kůry.
Albert Michler Gin Genuine

Doplňkové parametry

Kategorie: Gin
Hmotnost: 1.5 kg
Objem láhve: 0,7 l
Obsah alkoholu: 44 %
Výrobce: Albert Michler Distillery Int. Ltd.
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: