Adventní kalendář 24 days of rum 2022

Kód: RU0344
Akce Tip
1 hodnocení
Značka: 1423.dk
1 950 Kč 1 950 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje:

  • 2 degustační sklenice
  • 24 lahviček po 20 ml, z nichž každá obsahuje jiný rum. Tyto rumy pocházejí ze čtyř koutů světa: Panama, Kostarika, Indie, Barbados, Dominikánská republika, Jamajka, Trinidad a mnoho dalších zemí)
  • pohybují se od nejjemnějších po nejintenzivnější rumy. Síla těchto rumů se pohybuje od 38 % do 65 % alkoholu

Adventní kalendář

Od 1. do 24. prosince bude každý den objevován nový rum, který potěší chuťové buňky milovníků rumu i těch, kteří chtějí poznat zázraky tohoto nápoje ve všech jeho podobách!

Na webové stránce 24daysofrum.com bude každý den počínaje 1. prosincem zveřejněn rum pro daný den včetně informací o rumu, historie značky a nově i prezentačním videu jednotlivých výrobců.

Popis kalendáře

Rumový kalendář je dárková kazeta, která po otevření odhalí perforovaná okénka označená čísly 1–24. Za každým okénkem se skrývá malý vzorek (20 ml) třtinového rumu. Součástí kazety jsou i dvě degustační skleničky. Každý den, až do Štědrého dne, tak máte možnost objevit a ochutnat nový rum. Každá miniaturka je opatřena etiketou jako originální lahev s údaji o výrobci, procentu alkoholu a zemí původu.

Unikátní dárek

Rum se vyrábí ve více jak 90 zemích po celém světě a rumový kalendář má za cíl představit rumy různých stylů výroby z různých zemí po celém světě. Rumový kalendář lze považovat za rumovou školu, kde najdete jak renomované značky, tak neznámé drahokamy, které lze objevit pouze v tomto kalendáři, což z něj činí unikátní dárek pro vaše blízké. Můžete ochutnat jak sladký tak suchý rum, rumy z melasy ale i agricole rumy. Připravte se na objevování úžasných rumů z celého světa!

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárky
Hmotnost: 2 kg
Obsah alkoholu: 24 x 0,02 l
Výrobce: 1423 - World Class Spirit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: